Профил на компанијата

За нас

Повеќе од 6 години искуство во индустријата

Ganzhou Jiuyi International Trade Co., Ltd. се наоѓа во Ганжу, кој е познат како „роден град на портокалите во светот“, „лулка на Хака“ и „светска престолнина за ископување волфрам“.Е професионален снабдувач и извозник на материјали за домашни миленици.Специјализирани сме за производство на метален кафез за домашни миленици, кафез за птици, материјали за обука за домашни миленици, средства за чистење за убавина за домашни миленици, гнездо за домашни миленици за семејни патувања, материјали за хранење миленичиња, играчки, облека за домашни миленици и други материјали за домашни миленици.

Производите покриваат континентална Кина, Југоисточна Азија, Европа и Америка, Африка, Јужна Америка и други земји.Можеме брзо да дизајнираме и произведуваме производи OEM/ ODM врз основа на вашите идеи и примероци.Контролата на квалитетот е акција, а не слоган.Строга контрола на квалитетот се спроведува во сите аспекти на работењето за да се задоволат високите стандарди на врвните клиенти.Оваа филозофија ги проникна сите нивоа на производниот процес, вклучувајќи: 1) влезна инспекција, 2) инспекција во тек, 3) инспекција на готов производ и 4) случајна инспекција на складиштето

Апликација

Апликативни сценарија

Ние продаваме многу видови производи за домашни миленици, производи за кучиња, производи за мачки, производи од глувци, производи од птици, производи од риба, производи од пилешко и така натаму.

 • Риболов мамка Зелен црвен црв
 • Висококвалитетно темно сива мачка што гребе дрво со височина од 126 см
 • Структура од типот на фиока на нов производ интелигентна интелигентна супер голема кутија за мачки отпорна на прскање против мирис
 • Топло продажен правоаголен еколошки аквариум со мали риби ултра бел стаклен аквариум од 5 мм
 • Најпродавана рефлективна велур ткаенина која може да се повлече без влечење.
 • Најпродаваниот мрежен мрежен градите и грбот на кучето, сигурен граден и грб со јаже за влечење на отворено
 • Најпродаваниот преклоплив метален кафез за кучиња со послужавник погоден за мали и средни кучиња
 • Фабричко снабдување Едноставно, ефтино прилагодено папагал во Кина, мал нерѓосувачки челик за птици, африкански сиви папагалски кафез за птици
 • Основен кабинет Еколошки пејзаж стаклен аквариум со вода со целосен комплет долен филтер резервоар еколошки аквариум нем внатрешен аквариум за риби
 • Висококвалитетен прилагодлив ремен за рамо торбичка за патување миленичиња Мрежест прозорец за маче
сертификат

Внатрешна
Детали

Жешка продажба на Амазон Кафези со птици Преголеми цврсти жичени гнездо за птица Метален кафез Папагалски кафез за птици
 • Дизајнот на горната рачка е погоден за поместување на птичји кафез

 • Има две стоечки стапчиња, кои се погодни за птиците да шетаат слободно

 • Дизајнот на долната фиока е погодна за чистење на изметот од птиците.

 • Има две кутии за храна за птици за јадење.

Аквариум
 • Дизајнот на горната рачка е погоден за поместување на птичји кафез

 • Има две стоечки стапчиња, кои се погодни за птиците да шетаат слободно

 • Дизајнот на долната фиока е погодна за чистење на изметот од птиците.

 • Има две кутии за храна за птици за јадење.

WhatsApp онлајн разговор!