Profili i kompanisë

Rreth Nesh

Më shumë se 6 vjet përvojë në industri

Ganzhou Jiuyi International Trade Trade Co, Ltd ndodhet në Ganzhou, e cila njihet si "vendlindja e portokallit në botë", "djepi i Hakka" dhe "The World Tungsten Mining Capital".Është një furnizues dhe eksportues profesionist i furnizimit me kafshë shtëpiake.Ne jemi te specializuar në prodhimin e kafazit metalik të përkëdhelur, kafazit të shpendëve, furnizimeve për trajnime për kafshë shtëpiake, furnizime për pastrimin e bukurisë së kafshëve shtëpiake, fole për kafshët shtëpiake të udhëtimit familjar, furnizime për ushqimin e kafshëve shtëpiake, lodra për kafshët shtëpiake, veshje për kafshë shtëpiake dhe furnizime të tjera për kafshë shtëpiake.

Produktet mbulojnë Kinën kontinentale, Azinë Juglindore, Evropën dhe Amerikën, Afrikën, Amerikën e Jugut dhe vendet e tjera.Ne mund të hartojmë shpejt dhe prodhojmë produkte OEM/ ODM bazuar në idetë dhe mostrat tuaja.Kontrolli i cilësisë është një veprim, jo ​​një slogan.Kontrolli i rreptë i cilësisë zbatohet në të gjitha aspektet e operacioneve për të përmbushur standardet e larta të klientit të lartë.Kjo filozofi ka përshkuar të gjitha nivelet e procesit të prodhimit, duke përfshirë: 1) inspektimin në hyrje, 2) inspektimin në vazhdim të punës, 3) inspektimin e përfunduar të produktit dhe 4) inspektimin e depove të rastit

Aplikacion

Skenarët e aplikimit

Ne shesim shumë lloje të produkteve të përkëdhelur, produkte qensh, produkte mace, produkte të miut, produkte zogjsh, produkte peshku, produkte pule etj.

 • Peshkimi i karremit të gjelbër krimb të kuq të kuq të freskët, krimb të gjallë të gjakut që jeton me krimba nereis
 • Pemë gërvishtëse mace gri me cilësi të lartë 126cm mace e lartë e maceve pemë mace
 • Struktura e re e sirtarëve të produkteve të reja Struktura inteligjente inteligjente inteligjente super e madhe anti-oDor kutia e mbeturinave të maceve të provës së spërkatjes
 • Hot Shitje e nxehtë drejtkëndore ekologjike e vogël e peshkut të vogël rezervuari ultra xhami i bardhë 5 mm xhami 5 mm xhami
 • Pëlhura më e shitur më e shitur reflektuese e kamoshit të kamoshit të tërhequr pa tërheqje të qenve të qenve të tërhequr
 • Gjoksi dhe shpina e qenve me rrjetë më të shitur të prodhuesit që merr frymë, gjoks dhe shpinë me litar tërheqës në natyrë
 • Kafaz qensh metalik i palosshëm më i shitur me tabaka i përshtatshëm për qen të vegjël dhe të mesëm
 • Furnizimi i fabrikës Papagall i thjeshtë i lirë me porosi Kina çeliku i vogël inox për zogjtë Kafaz zogjsh papagalli gri afrikan
 • Kabineti bazë Ekologjik Peisazhi ekologjik akuariumi me ujë me grup të plotë, depozita e filtrit në fund, akuariumi ekologjik, rezervuari i brendshëm i peshkut
 • Këllëf mbajtëse për kotele me rrip shpatullash të rregullueshme me cilësi të lartë, çante udhëtimi për kafshë shtëpiake
certifikatë

E brendshme
Detajet

Kafaze me shitje të nxehta në Amazon Kafaze zogjsh Fole me tela të tepërta dhe të forta Kafaz metalik Kafaz zogjsh
 • Dizajni i sipërm i dorezës është i përshtatshëm për lëvizjen e faqes së shpendëve

 • Ekzistojnë dy kuti në këmbë, të cilat janë të përshtatshme për zogjtë të ecin lirshëm

 • Dizajni i tabaka e poshtme është konkresiv për pastrimin e pikave të sipërme.

Akuarium
 • Dizajni i sipërm i dorezës është i përshtatshëm për lëvizjen e faqes së shpendëve

 • Ekzistojnë dy kuti në këmbë, të cilat janë të përshtatshme për zogjtë të ecin lirshëm

 • Dizajni i tabaka e poshtme është konkresiv për pastrimin e pikave të sipërme.

WhatsApp Online Chat!